Winna Wam jestem…

czyli nieskończona liczba wyjaśnień.

11
Marzec

4 miesiące
mnóstwo
poziom trudności: very hard

Kochani,

winna Wam jestem wyjaśnień sporo. I tak sobie myślę, że to nie pierwszy (i raczej nie ostatni) wpis tłumaczący dlaczego tak dawno nie było wpisów. Ano, jestem w trakcie dużego projektu, o którym na sto procent będe trąbić na lewo i prawo tu, na FB i wszędzie gdzie się da, ale na razie to moja mała tajemnica. Oprócz tego „ABC gotowania”…pochłania każdą, moją, ewentualną wolną chwilę. Gotuję, piekę, wcinam (czego moja prywatna, łazienkowa waga nie może mi wybaczyć) ale nie ma kiedy zrobić zdjęć, a wielu rzeczy na razie ujawniać nie mogę. Tak więc liczę na Wasze zrozumienie.

Padam na twarz, ścieram pot z czoła a wyniki mej pracy będą do ocenienia za kilka miesięcy. Na ten czas tj. przynajmniej do końca lipca na wpisy liczyć nie można, no chyba że sporadyczne i na bardzo ważne tematy (przynajmniej jeden w tym okresie się pojawi) o których napiszę kładąc głowę na klawiaturę ze zmęczenia.

A dziś, oglądajcie zupełnie nowe, świeżutkie ABC gotowania w Kuchnia+  , napracowałam się przy nim i nadal pracuję bo się kręci. Więc liczę na Was przed telewizorami. To już IV sezon, więc nie możecie mnie zawieść!

Tymczasem zapraszam na FB ma profil prywatny Marieta Marecka i profil wkuchnibezdubli tam więcej, częściej i na bieżąco.

Ściskam Was już prawie wiosennie.

Marieta

 

Maryś sezon IV 2 Maryś sezon IV 3

Podobne przepisy:
Oceń przepis:
nie ma szans!da się zjeść, ale nie za darmoda się zrobić coś lepszegoda się zjeść, ale czegoś tu brakujecałkiem smacznesmaczne, choć moze być lepszebardzo smaczne, ale dodał(a)bym tu czegośbardzo smaczne, w sam raz na obiadpycha!absolutne mistrzostwo sztuki kulinarnej (Jeszcze nikt nie ocenił)
 • Maciek

  Poprawna forma „szamie”, nie „szamam”.

  • Marieta Marecka

   :) )) czujni Ci moi czytelnicy! i dobrze :) ))

 • Zbyszek

  Może nie w temacie potrawy, ale co tam. Pani Marieto proszę wyzbyć się nieprofesjonalnego nawyku jak Pani niestety często prezentuje (oglądam kuchnia+). Mianowicie proszę nie wkładać oblizanej łyżki do potrawy … masakra.

  • Marieta Marecka

   Strasznie mi przykro, że tak bardzo to Pana razi…niestety w studio zachowuję się często zbyt swobodnie i takie kwiatki mi się zdarzają. Pracuję nad tym :)

 • mkvarious

  Pani Marieto, jakiś chochlik tu się wkradł – tymczasem piszemy łącznie.

  Chciałem przy okazji powiedzieć, że Pani programy w kuchni+ są ciekawe i bardzo lubię oglądać ABC.
  Zwłaszcza lubię takie kuchenne podpowiedzi tego typu jak wkładanie mokrej ścierki pod deskę by się nie suwała przy krojeniu i podobne, których u Pani sporo.

  Pozdrowienia.
  Marek

  • Marieta Marecka

   Dzięki za czujność, już poprawiłam :)

reklama: Durszlak.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisw Top blogi