A i dzieje się – ze śwliką kalifornijską w roli głównej.

czyli bardzo łatwa i szybka ankieta a do tego mała nagroda!

12
Marzec

kilka minut
0 zł
poziom trudności: łatwe

Moje Drogie,

tak, bo do Pań dziś piszę. Dla Was do pobrania link z e-bookiem a w nim przepisy na świetne dania z użyciem śliwki kalifornijskiej. Co fajne, w projekcie wzięło udział kilka bardzo Wam pewnie znanych autorek blogów tj. ChilliBite, Around the Kitchen Table, On Egin Eta Topa, Cook it Lean, Crust and Dust, Cook & Bake with me, Madame Edith – wiem, że same nazwy blogów mówią za siebie!

A zadanie dla Was jest proste:

klikacie na linka:
http://ankieta-online.pl/3274-90cbbeb8_6/q.php

odpowiadacie na kilka pytań (bardzo przyjemne), anonimowe, w skrócie o Waszej diecie itd. -czyli dla nas kobiet temat na czasie zawsze. Przed chwilą wypełniłam, zrobiłam sobie dobrą kawę i równo z czasem jej picia wypełniłam ankietę;)

A później…nagroda!

E-book z niepowtarzalnymi przepisami moimi i moich zdolnych koleżanek.

Ale uwaga, akcja trwa bardzo krótko, macie tylko tydzień, więc moje miłe do dzieła! Nic Was to nie kosztuje, a przy okazji robicie sobie przerwę na zasłużoną kawę/koktajl/herbatkę.

 

Ściskam

Maryś

Podobne przepisy:
Oceń przepis:
nie ma szans!da się zjeść, ale nie za darmoda się zrobić coś lepszegoda się zjeść, ale czegoś tu brakujecałkiem smacznesmaczne, choć moze być lepszebardzo smaczne, ale dodał(a)bym tu czegośbardzo smaczne, w sam raz na obiadpycha!absolutne mistrzostwo sztuki kulinarnej (Jeszcze nikt nie ocenił)
reklama: Durszlak.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisw Top blogi